مجموعه مونیکس پد شما را به خرید بهترین محصولات بهداشتی و سلولزی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت فروش نوار بهداشتی مسافرتی

آنچه در این مقاله می خوانید...

روش استفاده از نوار بهداشتی مسافرتیمرکز پخش نوار بهداشتی مسافرتی

یافتن قیمت نوار بهداشتی مسافرتی در زمینه فروش نیاز به کسب اطلاعاتی جامع، از آگاه ترین متخصصان عرضه کننده است. ما این نوید را به شما می دهیم که حتی جزئی ترین تغییرات را از قیمت های پیشنهادی اخیر به دست آورید. معمولا هزینه های تخمینی در این راه به صرفه ترین مقادیر تثبیت شده در بازار ها هستند.

قیمت فروش نوار بهداشتی مسافرتی

روش استفاده از نوار بهداشتی مسافرتی

روش استفاده از نوار بهداشتی مسافرتی استفاده از نوار بهداشتی خیلی سخت و پیچیده نیست اما به یاد داشته باشید این گونه سهولت، مربوط به زمانی است که مدل های ساده و ابتدایی این وسایل را به استفاده می رسانید. در واقع زمانی که نمونه های جدید مثلا ساخته های مسافرتی به بازار ها می آیند یعنی شکل ظاهری و مدل های تولید شده تا قدری تغییر می یابند، شاید برای بانوان مصرف مجدد قدری مشکل آور باشد.

همین نمونه های مسافرتی در چندین مدل وجود دارند که هرکدام با حالت خاصی زیر پوشش ها به کار می آیند. ما نیز حالت های مختلفی از آن ها را برایتان واضح تر بازگو می کنیم :

  1. روتین بال دار : یک پوشش چسبی روی آن ها را فرا گرفته است که در آغاز باید پوشش را جدا سازی نمایید.  آن ناحیه را که دارای چسبندگی می باشد را به لباس زیر خود بچسبانید. حال به خوبی آن را بر روی لباس خود محکم کنید تا اطمینان، از چسبیده شدن نوار پیدا کنید.
  2. تامبون : این انواع برای زنان کاربرد دارد چون باید پنبه ها به داخل واژن داخل شوند. پنبه ها این قدرت را دارند تا کلیه خون ها را جذب نمایند و از پاشیده شدن به لباس ها جلوگیری نمایند. سرعت دریافت در این مدل ها خیلی بیشتر است و مساله مهم این بوده که، از نشت خون های اضافی ممانعت به عمل می آورند. وارد کردن تامبون به وسیله یک لوله انجام می پذیرد.
  3. تینکس : هم چون لباس های زیر هستند که نباید به مدت طولانی از آن ها استفاده کرد. در هنگام خونریزی های شدید از یک پد ظریف و نازک به همراه آن ها استفاده نمایید. در روز هایی با خونریزی کمتر هیچ چیزی را به جز این تینکس ها را نپوشید.

مرکز پخش نوار بهداشتی مسافرتی

مرکز پخش نوار بهداشتی مسافرتی یکی از خدمات مرکز پخش نوار بهداشتی مسافرتی عرضه مدل هایی جدید و مشابه با اجناس خارجی است. 

تولیدات استانداردی کامل دارند و کیفیت ها در چهار چوب معیار های بین المللی می باشند.

در این حالت می توان اطمینان کامل پیدا کرد که با توسعه پخش ها برترین کالا های مسافرتی، در هر مسافتی از سطح کشور و خارج وجود داشته باشند

سمیرا زارع

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه مونیکس پد شما را به خرید بهترین محصولات بهداشتی و سلولزی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید